شرکت سروش دریا پی

خدمات مطالعات ژئوتکنیک و رفتارنگاری گودهای شهری توسط شرکت سروش دریا پی

شرکت مهندسی سروش دریا پی در سال 1386 بنیان‌گذاری شد و فعالیت خود را در زمینه خدمات مطالعاتی، مشاوره، طراحی، نظارت و اجرای پروژه¬های ژئوتکنیکی آغاز نمود. این شرکت با بکارگیری مجموعه‌ای از فارغ‌التحصیلان برتر دانشگاه‌های تراز اول کشور و جذب مدیران متخصص و باتجربه، طی زمان کوتاهی به یکی از شرکت‌های مشاوره برجسته و معتبر در کشور تبدیل شد و با پیشرفت مستمر خود در عرصه پروژه‌های طرح و اجرا (EPC)، بالغ بر 80 پروژه را با موفقیت به انجام رساند. با توسعه شرکت، شاخه‌های دیگر اعم از میکروژئودزی گودهای شهری و سدها و ارائه خدمات در زمینه ابزاردقیق به حوزه فعالیت آن اضافه شد و هم اکنون جزو مجموعه‌های پیشرو در زمینه رفتارسنجی ژئوتکنیکی گودهای عمیق شهری و سدها در ایران محسوب می‌شود. سروش دریا پی در راستای انجام مأموریت های خود و به منظور جلب رضایت حداکثری کارفرمایان، همواره از نیروهای فنی متخصص، زبده و باتجربه، دانش روز مهندسی عمران، به ویژه ژئوتکنیک، جدیدترین استاندارها، آخرین نرم‌افزارهای معتبر، تجهیزات پیشرفته و کارآمد و روش‌های نوین و مبتکرانه در انجام پروژه‌ها به بهینه‌ترین حالت و کمترین هزینه و زمان استفاده نموده است.

این شرکت خدمات تخصصی در زمینه ژئوتکنیک، مانیتورینگ ژئودتیک، مدیریت آب¬های زیرزمینی، زمین شناسی مهندسی، ژئوفیزیک، و کارهای خاکی در توسعه زیرساخت های پیچیده شهری و ملی ارائه می¬دهد، و در هر دو زمینه مشاوره و پیمانکاری دارای رتبه می¬باشد

 

شرکت سروش دریا پی حامی ششمین دوره مسابقات ژئووال

شرکت سروش دریا پی از حامیان ششمین دوره مسابقات دیوار خاک مسلح در این رویداد همراه ما بودند. با این شرکت بیشتر آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *