گام به گام ثبت نام در مسابقات مرحله دوم

 
ثبت نام امسال در چهارمین دوره مسابقات دیوار خاک مسلح در 2 مرحله صورت می گیرد.
مرحله اول : بر طبق آن تمامی تیم ها با هر حالتی مبلغ 40,000 تومان (چهل هزار تومان) به عنوان پیش ثبت نام (ثبت نام اولیه) از طریق توضیحات زیر پرداخت خواهند کرد.
مرحله دوم : تنها تیم های نهایی راه یافته به مرحله دوم مسابقه می توانند در مرحله دوم مسابقه شرکت و ثبت نام کنند.
 

1- در کدام دسته "تیم دانشجویی"، "تیم دانشجویی با حامی شرکتی" و یا "تیم شرکتی" هستم ؟

 

الف - تیم دانشجویی

تیم دانشجویی از طرف یک دانشگاه و با نام آن دانشگاه وارد مسابقات می‌شود و تمامی اعضای آن می‌بایست دانشجو بوده و معرفی نامه و کارت دانشجویی معتبر از طرف دانشگاه خود را داشته باشند.

تیم دانشجویی میتواند نامی برای تیم خود انتخاب نماید.لازم به ذکر است این نام نباید هیچگونه وابستگی به شرکت یا ارگانی داشته باشد و هر گونه تبلیغات برای این تیم ها ممنوع می‌باشد.

این تیم ها میتوانند روی لباس و یا جعبه مسابقات خود فقط نام دانشگاه و نام تیم خود را داشته باشند.

 

ب - تیم دانشجویی با حامی شرکتی

تیم دانشجویی از طرف یک شرکت و با نام آن شرکت وارد مسابقات می‌شود و تمامی اعضای آن میبایست دانشجو بوده و معرفی نامه و کارت دانشجویی معتبر داشته باشند.

این تیم ها میتوانند روی لباس و جعبه مسابقات خود تبلیغ شرکت حامی خود را داشته باشند.

 

ج - تیم شرکتی

تیم شرکتی از طرف یک شرکت و با نام آن شرکت وارد مسابقات می‌شود و هیچگونه محدودیتی برای دانشجو بودن و یا نبودن اعضای آن وجود ندارد.

این تیم ها میتوانند روی لباس و جعبه مسابقات خود تبلیغ شرکت خود را داشته باشند و به همراه خود در حین مسابقه بنر های تبلیغاتی و پرچم شرکت را در کنار محل بارگذاری خود قرار دهند.

 

* لازم به ذکر است، مسابقات بین تیم های شرکتی یا همان گروه "ج" مذکور (که حضور دانشجو در آنها اجباری نیست) به صورت جدا گانه برگزار شده و رتبهبندی آنها نیز مجزا اعلام می شود و جایزه نقدی نیز به آنها تعلق نمی گیرد.

* هر نفر فقط میتواند در یک تیم ثبت نام نماید.

 

2- هزینه مربوط به نوع تیم ثبت نامی من چگونه محاسبه می‌شود ؟

 

بعد از تعیین نوع تیم ثبت نامی مطابق با جدول زیر هزینه ثبت نامی مربوط به دسته خود را پیدا نمایید.

 

(اعضای هر تیم = 3 الی 4 نفر شرکت‌کننده به همراه یک استاد راهنما (به این معنا که مبلغی برای حضور استاد راهنما در هر تیم دریافت نمیشود) )

 

 

 

بعد از تعیین هزینه نوع تیم ثبت نامی مربوط به خود، پرداخت از طریق درگاه انجمن ژئوتکنیک ایران به نشانی زیر انجام شود:

http://igs.ir/payment/

 

 بعد از پرداخت، شماره پیگیری رسید پرداختی خود را همراه سایر مدارک (مانند اسکیرین از صفحه پرداخت و یا عکس از رسید پرداختی) جهت ثبت نام نهایی به ایمیل مسابقات این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.

 

4- هزینه مربوط به نوع تیم ثبت نامی خود را پرداخت کرده و شماره تراکنش را دارم، بعد از آن چه کاری باید انجام بدهم ؟

 

شماره پیگیری رسید پرداختی خود را همراه سایر مدارک (مانند اسکیرین از صفحه پرداخت و یا عکس از رسید پرداختی) جهت ثبت نام نهایی به ایمیل مسابقات این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.