گام به گام ثبت نام در مسابقات

 
ثبت نام امسال در سومین دوره مسابقات ژئووال در 2 مرحله صورت میگیرد.
مرحله اول : بر طبق آن تمامی تیم ها با هر حالتی مبلغ 40,000 تومان (چهل هزار تومان) به عنوان پیش ثبت نام(ثبت نام اولیه) از طریق توضیحات زیر پرداخت خواهند کرد.
مرحله دوم : تنها تیم های نهایی راه یافته به مرحله دوم مسابقه میتوانند در مرحله دوم مسابقه شرکت و ثبت نام کنند
 

1- در کدام دسته "تیم دانشجویی"، "تیم دانشجویی با حامی شرکتی" و یا "تیم شرکتی" هستم ؟

 

الف - تیم دانشجویی

تیم دانشجویی از طرف یک دانشگاه و با نام آن دانشگاه وارد مسابقات می‌شود و تمامی اعضای آن می‌بایست دانشجو بوده و معرفی نامه و کارت دانشجویی معتبر از طرف دانشگاه خود را داشته باشند.

تیم دانشجویی میتواند نامی برای تیم خود انتخاب نماید.لازم به ذکر است این نام نباید هیچگونه وابستگی به شرکت یا ارگانی داشته باشد و هر گونه تبلیغات برای این تیم ها ممنوع می‌باشد.

این تیم ها میتوانند روی لباس و یا جعبه مسابقات خود فقط نام دانشگاه و نام تیم خود را داشته باشند.

 

ب - تیم دانشجویی با حامی شرکتی

تیم دانشجویی از طرف یک شرکت و با نام آن شرکت وارد مسابقات می‌شود و تمامی اعضای آن میبایست دانشجو بوده و معرفی نامه و کارت دانشجویی معتبر داشته باشند.

این تیم ها میتوانند روی لباس و جعبه مسابقات خود تبلیغ شرکت حامی خود را داشته باشند.

 

ج - تیم شرکتی

تیم شرکتی از طرف یک شرکت و با نام آن شرکت وارد مسابقات می‌شود و هیچگونه محدودیتی برای دانشجو بودن و یا نبودن اعضای آن وجود ندارد.

این تیم ها میتوانند روی لباس و جعبه مسابقات خود تبلیغ شرکت خود را داشته باشند و به همراه خود در حین مسابقه بنر های تبلیغاتی و پرچم شرکت را در کنار محل بارگذاری خود قرار دهند.

 

* لازم به ذکر است، مسابقات بین تیم های شرکتی یا همان گروه "ج" مذکور (که حضور دانشجو در آنها اجباری نیست) به صورت جدا گانه برگزار شده و رتبهبندی آنها نیز مجزا اعلام میشود و جایزه نقدی نیز به آنها تعلق نمیگیرد.

* هر نفر فقط میتواند در یک تیم ثبت نام نماید.

 

2- هزینه مربوط به نوع تیم ثبت نامی من چگونه محاسبه می‌شود ؟

 

بعد از تعیین نوع تیم ثبت نامی مطابق با جدول زیر هزینه ثبت نامی مربوط به دسته خود را پیدا نمایید.

 

(اعضای هر تیم = 3 الی 4 نفر شرکت‌کننده به همراه یک استاد راهنما (به این معنا که مبلغی برای حضور استاد راهنما در هر تیم دریافت نمیشود) )

 

 

 (جدول کامل هزینه های ثبت نام مرحله اول و دوم در بخش اطلاعیه قرار داده شده است)

 

بعد از تعیین هزینه نوع تیم ثبت نامی مربوط به خود، پرداخت از طریق واریز به :

شماره حساب :

0200674230601

و یا شماره شبا :

IR580530000000200674230601

ویا شماره کارت :

6274881399510543

به نام آقایان بهروز گتمیری ، سید محسن حائری و علیرضا عالم زاده امکان پذیر است.

 بعد از پرداخت از رسید پرداختی خود اسکن تهیه نموده و اصل آنرا همراه خود داشته باشید. اسکن رسید مربوط به پرداخت خود را همراه سایر مدارک لازم جهت ثبت نام در سامانه ثبت نام آپبود نمایید.

 

4- هزینه مربوط به نوع تیم ثبت نامی خود را پرداخت کرده و از رسید آن اسکن تهیه کردم و شماره تراکنش (یا هر شماره پیگیری دیگری که بر روی رسید موجود است) دارم بعد از آن چه کاری باید انجام بدهم ؟

 

بعد از واریز مبلغ مربوط به تیم ثبت نامی خود و دریافت شماره تراکنش(یا هر شماره پیگیری دیگری که بر روی رسید خود دارید)، میتوانید فرم ثبت نام در مسابقات موجود در وبسایت مسابقات را پر نموده و ارسال نمایید.(در انتهای همین صفحه)

 

5- برای پر کردن فرم ثبت نام در مسابقات به چه چیزهایی نیاز دارم ؟

 

نام دانشگاه، موسسه یا شرکت + نام تیم (با رعایت بند های گام اول) + نام نفرات تیم + نام استاد راهنما + یک قطعه عکس 4×3 جدید و رنگی کلّیه‌ی اعضای تیم + تصویر کارت دانشجویی کلّیه‌ی اعضای تیم + اسکن رسید پرداختی هزینه ثبت نام + اسکن معرفی نامه دانشگاه (تمامی فایل های تصویری خود را در قالب یک فایل زیپ در قسمت فرم ثبت نام سایت آپلود نمایید)

 

نکات :

* معرفی‌نامه دانشگاه و کارت دانشجویی اعضای تیم باید در روز مسابقات همراه تیم‌ها باشد تا جهت بررسی‌های لازم در اختیار کمیته برگزاری مسابقات قرار گیرد. 

*** تیم های ثبت نامی میبایست ، استاد راهنمای خود را مشخص کرده و دانشگاه خود را با روال ثبت نام خود مطلع سازند.(لذا ثبت نام بدون تعیین استاد راهنما از قبل فاقد اعتبار است)

* (قالب تصاویر ارسالی باید jpeg  .Jpg بوده و نام فایل عکس‌های پرسنلی باید نام و نام‌خانوادگی صاحب‌عکس باشد)

* فایل پیوست ثبت نام باید بصورت زیپ شده (حداکثر ۱۰ مگابایت) .zip، نام فایل با حروف لاتین و به نام گروه باشد (از کاراکتر اسپیس هم در نامگذاری استفاده نشود و حداکثر از 10 کاراکتر لاتین استفاده شود).

 

در صورت مطالعه کامل مطالب بالا و پرداخت وجه و دریافت شماره تراکنش(رسید) میتوانید فرم ثبت نام را تکمیل نمایید

 

مشخصات سرپرست تیم

مشخصات اعضای تیم

سرگروه

اعضای تیم

اعضای تیم

اعضای تیم